ALPHA-H

Austrálska značka ALPHA-H je jedna z prvých kozmeceutických firiem vo svete, ktorá nielenže vytvorila celú škálu prípravkov s kyselinou glykolovou, ale spojila túto najúčinnejšiu AHA kyselinu s naturálnymi výťažkami z rastlín, byliniek, ovocia, kvetov, orechov a s vitamínmi A, B, C a E. Dlhoročným výskumom a spoluprácou s chemikmi a dermatológmi sa im darí tvoriť produkty a ošetrenia na vedeckej báze, ktoré sú bezpečné a efektívne v liečení mnohých kožných problémov a chorôb (ekzém, psoriáza, dermatitída, rosacea). Kombinuje najpokrokovejšiu bio-vedu s najčistejšími prírodnými produktmi, ktoré úplne zmenia kvalitu vašej pokožky. Zreteľne zlepšuje štruktúru pleti, podporuje a stimuluje ju k regenerácii a k obnove funkčnosti vlastného kolagénu. Jej cieľom je nielen odstraňovanie odumretých a zrohovatených kožných buniek, ale aj čo najrýchlejšie a najúčinnejšie podporiť tvorbu nových a zrýchliť celý bunkový metabolizmus.


COULEUR CARAMEL

Couleur Caramel je priekopníkom v oblasti organickej dekoratívnej kozmetiky prvotriednej kvality. Je značkou, ktorá vyniká vďaka svojim pevným hodnotám, ponúkajúc široký sortiment jedinečnej, inovatívnej dekoratívnej kozmetiky a široký výber odtieňov a kompozícií. Couleur Caramel je kombináciou špičkových technológií a toho najlepšieho, čo dokáže ponúknuť príroda. Výsledkom je kozmetická rada, ktorá je naplnením záväzku rešpektovania životného prostredia, prírody a ľudstva.

BIO KOZMETIKA, TO NAJLEPŠIE PRE VAŠU PLEŤ

Našim želaním je ponúkať produkty, ktoré sa odlišujú od tradičných kozmetických výrobkov. Pri vytvorení produktov Couleur Caramel sa používajú najmodernejšie technológie na spracovanie najčistejších produktov prírody. Práve vďaka tomu získali výrobky dekoratívnej kozmetiky Couleur Caramel certifikáty ECOCERT a QUALITE FRANCE. Ich logá sa odvtedy objavujú na eko-balení výrobkov. Produkty Couleur Caramel obsahujú organické ingrediencie a sú výnimočnej kvality. Vosky a maslá oceňované pre ich hydratačné vlastnosti. Pigmenty z rastlín a minerálov vysokej intenzity a prirodzenej krásy. Výsledkom je make-up, ktorý je nielen prírodný, ale aj dokonale pigmentovaný. Použitím organických ingrediencií je možné dosiahnuť úplne rovnaké kvalitatívne požiadavky, trvácnosť a ľahkosť nanášania, ako v prípade použitia produktov najvýznamnejších profesionálnych kozmetických značiek.


DULCIA

Kozmetika DULCIA natural je ručne robená živá, prírodná kozmetika založená na báze rastlinných a bylinných extraktov, čistých esenciálnych olejov, vzácnej BIO ružovej vody a vysoko účinných aktívnych látok. Tieto dary využívame, aby boli Vašim každodenným zdrojom krásy, harmónie a potešenia. Spolupracujeme s vývojovými laboratóriami s ktorými hľadáme skutočne účinné riešenia pre krásnu a zdravú pokožku. Profesionálna 100% prírodná kozmetika.